Dla stomatologów

Fotografia jest niezwykle istotną częścią branży stomatologicznej. W obecnych czasach kluczowa jest dokumentacja medyczna we wszystkich dziedzinach stomatologii, począwszy od stomatologii estetycznej (dokumentacja przed i po zabiegu np. wybielania zębów), aż po dokumentację zabiegów ortodontycznych czy wewnątrzustnych. Coraz częściej fotografia niezbędna jest także w procesie komunikacji między technikiem i lekarzem, aby idealnie spełnić oczekiwania pacjenta. Szczególną
rolę odgrywa fotografia dokumentacyjna podczas sympozjów, przydatna okazuje się także jako doskonała ilustracja publikacji wymaganych do osiągania kolejnych stopni naukowych. Dzięki fotografii cyfrowej każdy ma możliwość przedstawienia efektów swojej pracy za pomocą zdjęć doskonałej jakości, co znacznie poprawia wiarygodność publikacji oraz zwiększa zaufanie w relacji z pacjentem.

Warsztaty dla branży stomatologicznej to przede wszystkim szkolenia i zajęcia praktyczne. Ich podstawą jest nauka pracy z aparatem fotograficznym, dzięki czemu jakość zdjęć dokumentacyjnych będzie najwyższa z możliwych. Istotną częścią zajęć jest również nauka obróbki zdjęć w prostym programie graficznym oraz przygotowanie ich do druku, prezentacji czy archiwizacji.

W trakcie warsztatów zaprezentujemy sprzęt fotograficzny, który najlepiej się sprawdzi w tym specyficznym rodzaju fotografii, a także przećwiczymy możliwości aparatów posiadanych przez uczestników szkolenia.