Warsztaty

Warsztat Kadru to szereg edukacyjnych propozycji skomponowanych dla osób pragnących rozpocząć oraz kontynuować swoją przygodę z tworzeniem obrazu fotograficznego. W naszym wszechstronnie przygotowanym studio, pod okiem kompetentnych wykładowców, zapewniamy świetne warunki do rozwijania swoich zainteresowań.

Od pierwszych kroków z aparatem po zaawansowane przygotowanie zdjęć w ciemni komputerowej i analogowej, od ustawiania prostego oswietlenia po pelne realizacje studyjne i plenerowe – oto umiejętnosci, których Was nauczymy w toku fotowarsztatów. Nawet, jesli nie posiadacie jeszcze wymarzonego aparatu, to w trakcie zajęć udostępnimy Wam sprzęt oraz doradzimy jaki zestaw nabyć aby najlepiej spelnial Wasze oczekiwania. Przede wszystkim jednak kierujemy się zasadą, ze to fotograf, a nie sprzęt robi zdjęcia.

W ramach warsztatów Photoshop zaczynając od podstaw uczymy zaawansowanych technik pracy z obrazem, które są potęznymi narzędziami pracy dla fotografa, grafika czy projektanta stron internetowych. Zajęcia są tak skonstruowane, aby osoby, które jeszcze nie mialy blizszej stycznosci z programem, mogly szybko przystąpić do urzeczywistniania swoich wizji.

Dla fotografów ceniących sobie ergonomię i efektywnosć, dla których celem jest obróbka korekcyjna a nie graficzne przetwarzanie obrazu przeznaczone są warsztaty Lightroom. Program ten jest niezastąpiony jeli chodzi o szybkosć i jakosć przygotowywania zdjęć calych sesji zdjęciowych a w polączeniu z funkcjami zarządzania i katalogowania plików graficznych stanowi kompletną cyfrową ciemnie.