Wasztat Kadru w Concordia Design

Posted

Od listopada Warsztat Kadru ma przyjemność gościć kursantów oraz sesje fotograficzne w nowym studio w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Poznania – w siedzibie Concordia Design, czyli dawnym budynku Starej Drukarni obok Hotelu Sheraton.

Nowe, wyjątkowe studio Warsztatu Kadru w Concordii to miejsce dla niezwykłych ludzi, ceniących estetykę, dobre wnętrze, komfort, a nade wszystko – spotkanie z niezwykłymi ludźmi oraz z emocjami, jakie kryją się w każdym zdjęciu. To miejsce dla osób, dla których emocje związane z nieustannym odkrywaniem świata i fotografowaniem są ponadczasowe i wyjątkowe. Dzięki temu znacznie większe grono osób będzie mogło skorzystać z zajęć prowadzonych w ramach Warsztatu Kadru, a ich różnorodność już teraz przyprawia o zawroty głowy. Oferta bowiem zawiera klasyczne warsztaty obejmujące wszystkie poziomy zaawansowania w sztuce fotograficznej, ale także kilka specjalnych programów szkoleniowych, w tym szkolenia dla pośredników nieruchomości, stomatologów, blogerów modowych i kulinarnych, jak również dla wielbicieli ciemni fotograficznej.

W nowym studio w Concordii odbywać się będą zarówno warsztaty fotograficzne, jak również sesje fotograficzne oraz castingi i zdjęcia do filmów – reklamowych, klipów muzycznych. Będzie to też miejsce realizacji indywidualnych sesji fotograficznych, wykonywanych na zamówienie klienta – osób, które do celów prywatnych lub zawodowych potrzebują profesjonalnie wykonanych zdjęć, zrealizowanych w nietuzinkowej scenerii, jest coraz więcej. Studio fotograficzne w Concordii pozwoli na maksymalne wykorzystanie potencjału osobowości związanych z Warsztatem Kadru – wykładowców, ale też doskonale znanych na rynku poznańskim fotografów.

Dodaj komentarz