Współpraca

SIGMA ProCentrum

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Łatwa dostępność 50 modeli obiektywów z mocowaniami Canon, Nikon, Sony, Pentax, jak również możliwość ich przetestowania, bez dużych inwestycji finansowych, to spełnienie marzeń prawie każdego fotografa. Jako pierwsi w kraju wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom.

Koncepcja Sigma ProCentrum została stworzona na bazie podobnych działań, prowadzonych w największych światowych metropoliach, takich jak Nowy Jork czy Londyn. Została ona udoskonalona i dostosowana do realiów polskiego użytkownika. Sieć wypożyczalni w największych miastach Polski to osiągnięcie na skalę ogólnokrajową. Otwarcie pierwszego w Polsce salonu Sigma ProCentrum nastąpiło w Warszawie, w czerwcu 2005 roku. Obecnie działa 8 takich punktów: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Sopocie, Szczecinie, Chorzowie i Bydgoszczy.