Fotograficzne Warsztaty Podstawowe – czerwiec’15

Posted

Make dreams come true (1)

CZERWCOWE ZAPISY NA WF

10 czerwca (środa) o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich „zielonych i zieleńszych” maniaków fotografii na spotkanie organizacyjne rozpoczynające warsztaty podstawowe.

Zgłoś chęć udziału: bit.ly/zapisy-na-warsztaty

data: 10.06 – spotkanie organizacyjne
godz: 18:00 – 19:00
zgłoś chęć udziału: bit.ly/zapisy-na-warsztaty
miejsce: Warsztat Kadru, ul. Ogrodowa 18/1, 61-821 Poznań
tryb: warsztaty to 8 spotkań x 3,5h, raz w tygodniu, dzień do uzgodnienia
koszt warsztatów: 680 zł lub 2 x 340zł (przy wpłacie pełnej kwoty – 5% rabatu)
program: http://www.facebook.com/notes/warsztat-kadru/program-warsztatów-podstawowych/308700152517736

Warsztaty fotograficzne w Warsztacie Kadru (http://www.warsztatkadru.pl/) kierujemy głównie do osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią – stawiają swoje pierwsze kroki i poszukują pomocy w poskromieniu i zrozumienie możliwości jakie daje aparat fotograficzny. Jednak również ci nieco bardziej zaawansowani użytkownicy aparatów nie będą się u nas nudzić.

Jeżeli wyrażenia takie jak „przysłona”, „czas otwarcia migawki” czy „trójpodział” są Ci obce – to miejsce dla Ciebie. Warsztaty z podstaw fotografii służą zrozumieniu zarówno aspektów technicznych wykonywania zdjęcia jak i kompozycji.
Zrobimy wszystko byś zrozumiał(a) jak to działa i jak użyć poszczególnych funkcji i parametrów aparatu, by Twoje zdjęcia były lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Warsztaty Podstawowe to 8 spotkań po 3,5h podczas których będziemy się skupiać na pełnym wykorzystaniu możliwości Waszych aparatów i obiektywów oraz rozwijaniu Waszej wrażliwość na estetykę o kompozycję zdjęć. Każde zajęcia składają się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności.

Więcej informacji:

tel.:
– 505 835 091 Michał Różalski
– 502 084 370 Łukasz Walaszczyk

e-mail: info@warsztatkadru.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz